Apie

Trumpai apie mane

APIE

Aš vardu Samantha Zachh – grandis tarp mokslo ir pseudomokslo. Esu sertifikuota neuroprogramavimo praktikė, astropsichologė, numerologė. Psichoterapijos pagalba padedu Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didinti efektyvumą. Suteikiu reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti savo tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę. Naudoju autorinį S.V. Kovalev psichoterapinio  Integralinio neuroprogramavimo® metodą. Esu žmogus, kuris negali sustoti. Sustoti ieškoti ir atrasti. Sustoti tobulėti ir mokytis. Pažinti ir suvokti. Negaliu niekur sustoti, nes stovėjimas tai išgyvenimas, o mes atėjome čia Gyventi. Vaikystė ir paauglystė buvo kupina vidinių ir išorinių traumų, depresijų, išgyveninimų, kurie privedė prie „gilesnės“ informacijos ieškojimo. Man netiko paviršutiniški problemų priežasčių aiškinimai, paprasčiausiai – neradau ten atsakymų. To pasekoje ankstyvoj paauglystėj pradėjau domėtis žmogaus psichologija,  Visata, gyvenimo dėsniais, vėliau įvairiomis pseudomokslų šakomis: astrologija, numerologija, reiki, joga ir daugelių kitų. Domėjausi daugybe skirtingų teorijų ir teko susikurti savo pasaulėžiūrą, neprisirišti prie vieno teorinio modelio, suvokti, jog tik pats Žmogus valdo savo gyvenimą, pats gali save išgydyti, pats kaltas dėl savo būsenų, situacijų, gyvenimo vingių, laimės ir kitų tiek pozityvių, tiek negatyvių aspektų.. Taigi.. gal ir Jums laikas prisiimti ATSAKOMYBĘ už savo  gyvenimą? Tik prisiėmę atsakomybę turėsime galimybę jį kurti.

SRITYS

Tėvai ir vaikai. Orientacija į 0 – 7 metų amžiaus vaikų ir tėvų santykius, nes tai yra vienas iš pagrindinių laikotarpių, kai susiformuoja tam tikros destrukcinės nuostatos, programos žmogaus pasąmonėje ir lydi beveik visą gyvenimą..

Vaikų auklėjimas. 0 – 14 metų amžius itin svarbus, kadangi tuomet formuojasi asmenybė, įpročiai, atjauta, ryšys su tėvais, bei visa mus supančia aplinka. 8 – 12 metais – ugdymo ir mokymosi temos, motyvacija, gebėjimas siekti tikslų, pasitikėti savimi, savo jėgomis.

Suaugusio žmogaus būsenos. Žmogus yra daugialypė, holistinė sistema, todėl ne taip paprasta suvokti problemą, lygiai taip pat ją suvokiant – sėkmingai išspręsti. Tačiau vienareikšmiškai – visos problemos atsiranda, kaip rezultatas žmogaus minčių, nuostatų. 80% visų žmogaus problemų susiformuoja iš pamatinių 20% problemų/priežasčių.

Nuolatinės abejonės ir žinių paieška. Tai svarbi savybė, kurią reikia ugdyti, jei žmogus nori tapti Sąmoningu. Tik sugebėjęs Priimti informaciją, ja Neįtikėti, ją kokybiškai Apdoroti, ieškoti ir Lyginti su kitomis žiniomis – tik tuomet suformuoti Savo pasaulėžiūrą. Tai raktas į kokybišką ir sąmoningą mąstymą žmogaus, kuris yra sveikas, jaučia, moka išjausti, nujausti..

TIKSLAI

Žmonių sąmoningumo kėlimas. Informacijos sklaida apie geresnį ir sąmoningesnį gyvenimą.

Vaikų talentų atskleidimas, jų gerovės kūrimas. Remiantis įvairių sričių informacija bei metodikomis, padėti tėvams suprasti jų pačių vaikus, jų talentus, elgesį.

Giminės ir jos tradicijų vertės atstatymas. Kaip medis be šaknų nebūtų gyvas, taip ir žmogus be šeimos ir protėvių būtų niekas. Mūsų giminėje užkoduota neišsemiama informacija apie mus pačius ir mūsų vaikus. Ten slypi milžiniška energija, kurią reikia susigrąžinti.

Žmogaus, kaip sielos tobulėjimas. Pažvelgimas į Žmogų – kosmoso dalelę. Konsultacijų metu stengiuosi suteikti žmogui pačias giliausias jo problemų priežastis ir suteikti „įrankius“ tai išspręsti. Stebėti Žmogaus transformacijas yra nuostabus jausmas, kuris verčia judėti pirmyn. Noriu suteikti kiekvienam galimybę jaustis laimingam, efektyviam, sėkmingam.

įgūdžiai

UŽBAIGTI:

  • Nuo paauglystės savarankiškai domėjausi teorine ir praktine psichologija, visų rūšių pseudomokslu: astrologija, numerologija, bioenergetika, reiki, joga, chirologija ir t.t. Tai suteikė nepakeičiamą pamatą ezoterikose srityse, padėjo suprasti save ir Visatos dėsnius.
  • VGTU – Verslo Vadybos bakalauras. Tai suteikė teorinių ir psichologinių žinių apie rinką, verslą, bendras pasaulio tendencijas.
  • Alvasar ezoterikos institutas – Numerologijos magistro sertifikatas (Rusija). Ši unikali metodika leido per trumpą laiką ne tik pažinti visas numerologijos sritis, bet ir pažvelgti kitokiu kampu į Visatos sandarą, Žmogaus prigimtį, karmos dėsnius, tam tikrus gyvenimo ir pasaulio dėsningumus ir jų sąveiką.
  • Ezoterikos centras Akvilon – pilnas klasikinės Astrologijos kursas (Rusija). Tai suteikė nepakartojamą žinių bagažą Žmogaus psichologijoje, atsirado galimybė ne tik perprasti patį žmogų, bet ir Visatos principus globaliu mastu. Atrasti kiekvieno žmogaus stipriasias puses, pamatyti jo kelią, suprantamais jam žodžiais ir metodais padėti suvokti savo esmę ne tik buitiniu gyvenimo aspektu, bet ir dvasiniu.
  • S.V. Kovalev Inovacinės psichoterapijos ir psichologijos institutas (Rusija, Maskva) – 1 kursas – Integralinio neuroprogramavimo praktikė.

ŠIUO METU STUDIJUOJAMA:

  • S.V. Kovalev Inovacinės psichoterapijos ir psichologijos institutas  Integralinis neuroprogramavimas® (Rusija, Maskva). Gilinu žinias moksliniu požiūriu – psichologija, psichoterapija, NLP, INP. Šiuo metu studijuoju Meistro lygį.

mokytojai

MAMA, ŠEIMA, VYRAS, VAIKAS. Esu dėkinga mamai ir šeimai už suteiktą informacinį pamatą ne tik materialaus pasaulio, bet ir dvasinio. Dėkinga savo vyrui ir vaikui, kurių pagalba vis dar vystosi ir tobulinasi mano asmenybė ir savybės.

DMITRIJ TROCKI (Дмитрий Троцкий). Dėkoju už tokias gilias ir paprastai pateiktas žinias, kurios priverčia iki šiol.

ALEKSANDR PALIENKO (Александр Палиенко). Naudingos žinios, kurias galima panaudoti siekiant pagerinti savo asmeninį gyvenimą. Dėkoju.

DŽULI PO (Джули По). Puiki mokytoja, kuri domisi Visata iš pačių giliausių prasmių ir tai pateikia savo mokiniams. Dėkoju už laiką ir žinias.

KONSTANTIN PONOMARIOV (Константин Пономарев). Nuostabus žmogus ir specialistas, kuris stebina savo holistiniu ir balansuotu požiūriu. Dėkoju už žinias.

ELINA MATVEEVA (Элина Матвеева). Įdomus žmogus, kurį supras ne visi. Dėkoju už neįprastą, itin holistinę informaciją.

ELENA TARARINA (Елена Тарарина). Dėkoju už psichologinių žinių bagažą, kuris persipynė su dvasingumu.

S.V. KOVALEV (Сергей Викторович Ковалев). Dėkoju už galimybę suprasti daug ezoterinių reiškinių iš mokslinės pusės, rasti jiems loginius paaiškinimus.

google-site-verification=swAFGYqOyK-cV2YMKgrcVpBbU_qt8fvqDzho4lK2hRU