Yra dvi būsenos – mes galime GYVENTI, arba IŠGYVENTI. Antojoje mes pastoviai esame ĮTAMPOJE. Turime reaguoti, judėti, spręsti, adaptuotis, laukiame tam tikro smūgio ir turime būti pasiruošę jį atlaikyti, apsiginti. Su tuo susitvarkyti, mes turime pastoviai analizuoti gyvenimą ir visą mus supančią aplinką, tačiau kaip galime racionaliai analizuoti ne racionalų pasaulį? Tai tas pats kas stabilia, paprasta liniuote išmatuoti kamuolį – tai idiotizmas. Rezultate mes tampame atsitraukę, atsiriboję, slepiamės savo erdvėje, savo pasaulėlyje.

Jei jūs norite žengti žingsnį ir padaryti kvantinį šuolį iš Išgyventi į Gyventi, pirmiausiai jūs turite savyje turėti šias savybes:

  • Koncentracija, centralizacija. Kai esate kartu ir atsipalaidavęs (nejaučiate streso), ir kartu pasiruošęs veikti, kai to reikia. Nekontroliuodami valdote save ir produktyviai išnaudojote savo būsenas. Kai pusę dienos nervuojatės, kad šiandien jums kažkas užlipo ant kojos – pusę savo energijos tiesiog išvaistėte veltui..
  • Atvirumas. Turite būti atviras sau ir ypač pasauliui. Turite susilieti su juo, su kiekviena dalimi. Tai ryšys su pasauliu ir to ryšio išlaikymas. Rezonansas. Raportas. Balansas. Susiliejimas.Pajutimas viską visu savimi.

Galite padaryti tokį pratimą:

  1. Patogiai atsisėskite. Atsipalaiduokite, giliai ir ramiai kvėpuokite. Jauskite, kaip įkvepiate ir iškvepiate. Dar pakvėpuokite…
  2. Pajauskite savo sąmonę savo kūne, susitelkimą, pamėginkite pajausti ką jaučia, kaip „gyvena“ jūsų kojos vienas pirštas.. kitas… kaip jie jaučiasi… Kilkite į viršų… kaip „gyvena“ jūsų kojos…
  3. Tuomet pamėginkite susitelkimą sutelkti į pilvą… Pasakykite žodžius AŠ ESU ČIA. AŠ ESU. AŠ ESU CENTRALIZUOTAS.
  4. Mėginkite plėsti savo sąmonę savo kūne ir krūtinėje, pečiuose, nugaroje… Turite mėginti jausti visą savo kūną. Pajauskite savo krūtinės centrą.. Pakartokite: AŠ ATVIRAS, AŠ ATSIVERIU PASAULIUI, O JIS MAN.
  5. Pajauskite galvą, veidą… Mėginkite pajausti už veido esantį dar vieną centrą ir pasakyti žodžius AŠ SUVOKIU, MANO SĄMONĖ AIŠKI IR SĄMONINGA.
  6. O dabar sutelkite sąmonę į savo aukščiausią centrą dar aukščiau – virš galvos, kuris jungia viską pasaulyje ir per jį susijungiate. AŠ SUSILIEJĘS SU PASAULIU. AŠ GALIU VISKĄ. Pajauskite kaip pasaulio energija įeina į šį centrą, kaip sklandžiai energija sklinda per visą jūsų kūną..
  7. Pamėginkite vienu metu pajausti visus minėtus 4 centrus: pilve, krūtinėje, už veido, virš galvos – pajauskite tą būseną ir užtvirtinkite tai paspausdami tris savo pirštus. Tai būsenos užfiksavimas pasąmonėje. Stipriai suspausti pirštus turite tuomet, kai pavyksta pajausti visus centrus vienu metu.
  8. Arba galite paprašyti savo pasąmonės, kad sukurti jums ŠIOS būsenos simbolį. Nesvarbu kas tai: kardas, puodelis, vėjas, durys – tai gali būti bet kas – pasąmonė parinks asmeniškai jums tinkamą. Pajauskite kokia spalva, forma, gal garsą girdite jo. Tai bus jūsų „raktas“, kai apie jį pagalvojate – pavyks nors kiek pajausti TĄ būseną. O poto grįžkite į realybę, Čia ir Dabar.

Tai buvo trumpas „prisilietimas“ prie galimybės Susilieti ir žengti į GYVENTI.

Šaltinis: S.V. Kovalev

google-site-verification=swAFGYqOyK-cV2YMKgrcVpBbU_qt8fvqDzho4lK2hRU