Apie

Trumpai apie mane

APIE

Aš vardu Samantha Zachh – grandis tarp mokslo ir pseudomokslo. Esu sertifikuota neuroprogramavimo meistrė, būsima psichologė-psichoterapiautė, astropsichologė, numerologė. Psichoterapijos pagalba padedu Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę, didinti efektyvumą. Suteikiu reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti savo tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę. Naudoju autorinį S.V. Kovalev psichoterapinio  Integralinio neuroprogramavimo® metodą. Esu žmogus, kuris negali sustoti. Sustoti ieškoti ir atrasti. Sustoti tobulėti ir mokytis. Pažinti ir suvokti. Negaliu niekur sustoti, nes stovėjimas tai išgyvenimas, o mes atėjome čia Gyventi. Vaikystė ir paauglystė buvo kupina vidinių ir išorinių traumų, depresijų, išgyveninimų, kurie privedė prie “gilesnės” informacijos ieškojimo. Man netiko paviršutiniški problemų priežasčių aiškinimai, paprasčiausiai – neradau ten atsakymų. To pasekoje ankstyvoje paauglystėje pradėjau domėtis žmogaus psichologija,  Visata, gyvenimo dėsniais, vėliau įvairiomis pseudomokslų šakomis: astrologija, numerologija, reiki, joga ir daugelių kitų. Domėjausi daugybe skirtingų teorijų ir teko susikurti savo pasaulėžiūrą, neprisirišti prie vieno teorinio modelio, suvokti, jog tik pats Žmogus valdo savo gyvenimą, pats gali save išgydyti, pats kaltas dėl savo būsenų, situacijų, gyvenimo vingių, laimės ir kitų tiek pozityvių, tiek negatyvių aspektų.. Taigi.. gal ir Jums laikas prisiimti ATSAKOMYBĘ už savo  gyvenimą? Tik prisiėmę atsakomybę turėsime galimybę jį kurti.

Išsilavinimas

Nuo paauglystės savarankiškai domėjausi teorine ir praktine visų rūšių ezoterika: astrologija, numerologija, bioenergetika, reiki, joga, chirologija ir t.t. Tai suteikė nepakeičiamą pamatą ezoterikose srityse, padėjo suprasti save ir Visatos dėsnius.

Verslo Vadybos bakalauras. VGTU. Tai suteikė teorinių ir psichologinių žinių apie rinką, verslą, bendras pasaulio tendencijas.

Numerologijos magistrė. “Alvasar” ezoterikos institutas (Rusija). Ši unikali metodika leido per trumpą laiką ne tik pažinti visas numerologijos sritis, bet ir gauti puikius karmos nagrinėjimo įrankius.

Praktikuojanti astrologė. Akvilon” ezoterikos centras (Rusija). Pilnas vakarų Astrologijos kursas. Tai suteikė nepakartojamą žinių bagažą Žmogaus psichologijoje, atsirado galimybė ne tik perprasti patį žmogų, bet ir Visatos principus globaliu mastu. Atrasti kiekvieno žmogaus stipriasias puses, pamatyti jo kelią, pamokas, suprasti santykių suderinamumą, prognozuoti.

NLP, INP® praktikė. S.V. Kovalev “Inovacinių psichotechnologijų institutas” (Rusija). Integralinis neuroprogramavimas. Pagrindinės NLP, INP® metodikos, kurios naudojamos psichoterapijoje.

Profesionali astrologė. Akvilon” ezoterikos centras (Rusija). Astrologų kvalifikacijos kėlimo kursas. Gavau dar gilesnių astrologinių žinių, naujų metodikų.

Verslo ir finansų kvalifikacija. Akvilon” ezoterikos centras (Rusija). Kvalifikacijos kėlimo kursas “Verslo astrologija”. Gauta žinių apie finansų metodikas, kaip teikti konsultacijas įmonėms, analizuoti verslą ir asmeninius žmogaus finansus.

NLP/INP® meistrė-konsultantė. S.V. Kovalev “Inovacinių psichotechnologijų institutas” (Rusija). Integralinis neuroprogramavimas. NLP, INP® metodikos, kurios naudojamos psichoterapijoje gydyti sunkias ligas.

VU psichologija. Studentė. Šiuo metu studijuoju Vilniaus universiteto filosofijos fakultete psichologijos specialybę.

Specializacija

Pasąmonės programų perprogramavimas

Sesijų/konsultacijų metu dirbu ne tradiciniu psichologiniu principu, o intensyviai dirbama psichoterapinių pratimų pagalba su pasąmone.

Perinatalinė ir prenatalinė psichologija

Didelis dėmesys yra skiriamas tirti, analizuoti ir dirbti su neštumo metu ir kūdikystėje patirtomis tiesioginėmis ir netiesioginėmis psichologinėmis traumomis.

Vaikystės traumos

Psichoterapinių pratimų pagalba pašalinamos vaikystės nuoskaudos pasąmonės lygyje. Dirbama su jumyse vis dar esančiais mažai mylėtais, atstumtais, nevykėliais vaikais.

Vaikų psichoterapija

Psichoterapinės sesijos su vaikais ir tėvais. Vaikų problemų identifikavimas ir sprendimas.

Transformacijos

Kardinalūs asmenybės pokyčiai, kaip iš visiško dugno pasiekti aukštumą, iš stipraus negatyvumo – pajausti maksimalų pozityvumą.

Praeities nuoskaudų šalinimas

Psichoterapinių pratimų pagalba keičiamos negatyvios praeities reakcijos, pojūčiai.

 

  1. Koncentracija į praeities būsenų virsmą, jog galėtumėte transformuoti dabartį ir ateitį.
  2. Atrandu ir dirbu su pamatinėmis 20% problemų priežastimis, kurios sukelia 80% jūsų gyvenimo problemų.
  3. Šaknys slypi vaikystėje, todėl daug dirbama su ankstyvoje vaikystėje (0-5m) patirtomis būsenomis.

 

 

 

google-site-verification=swAFGYqOyK-cV2YMKgrcVpBbU_qt8fvqDzho4lK2hRU