Grupinės sesijos

Kada ir kur

PSICHOTERAPIJA

Problemų priežasčių identifikavimas, suvokimas

PSICHOLOGIJA

Žmogaus reagavimo ir būsenų principai, kilmė, reikšmė

neuroprogramavimas

Darbas su žmogaus psichika, joje esančiomis nuostatomis

Psichokorekcija

Žmogaus psichikos, nuostatų, gyvenimo virsmai

GRUPINIŲ SESIJŲ TEMOS

"Transformacija savęs čia ir dabar"

Teorinėje dalyje (30min) trumpai supažindinsiu su unikaliais 9 žmogaus neurologiniais lygiais (Pagal S.V. Kovalev Integralinio neuroprogramavimo® metodiką), kurie taip giliai įtvirtina ne tik problemos išsprendimą, tikslo pasiekimą pasąmonėje, bet ir leidžia padaryti pradinę psichoanalizę.

❗ PRAKTIKA ❗
Tai piramidės principo specialūs klausimai, kurie leidžia pradėti ne MĄSTYTI apie jūsų problemą ir tikslą, o IŠJAUSTI ir suvokti pačiuose giliausiuose pasąmonės sluoksniuose. Klausimus jūs ne tik atsakote, jūs juos išgyvenate.
✅Tai ne paprastas psichologinis pratimas – tai griežtos sekos ir struktūros psichotechnologija, kuri leidžia Jums patiems nuosekliai prieiti ir sukonfiguruoti tiesiai į savo pasąmonę pozityvą, problemos išssprendimo galimybes, rasti atsakymus į savo klausimus.
✅Visi atsakymai slypi jūsų viduje, pasąmonėje – ši psichotechnologija leidžia tai pamatyti iš arčiau.
✅Ji unikali tiek sprendžiant, narpliojant problemų priežastis, tiek siekiant naujų tikslų.
✅Vyksta pamokos “išmokimas” Pasąmonės lygyje, o tai iškart išsprendžia problemą, arba ją žymiai sumažina.
✅Pratimą darysime visi kartu, paaiškinsiu, užduosiu reikiamus klausimus, padėsiu rasti problemos priežastį, po praktikos pasakysiu trumpą psichoanalizę.

"psichotrauma" - VAIKYSTĖS/PRAEITIES programų ŠALINIMAS

Tai visos dienos grupinė psichoterapinė-neuroprogramavimo sesija, kurios metu formuosite savo pozityvesnę ATEITĮ. Susitiksite su praeitimi, gerinsite dabartinę būseną, keisite ateitį. Ši grupinė terapija gali padėti ne tik išspręsti problemą, bet ir pagreitinti tikslų pasiekimą.

✅KAM SKIRTA  – norintiems pagerinti savo gyvenimo kokybę, efektyvumą, savybes, emocinę būseną.

✅NAUDA – galimybė jaustis laimingesniu, daugiau pasitikėti savimi, pamilti save, atrasti prasmę ir motyvaciją. Įnešti šviesumo ir aiškumo.

Bus daromos kelios psichotechnologijos, keičiančios pamatines nuostatas. Viena pagrinindinių:

Sisteminga psichotechnologija (psichologinis pratimas Praeitis-Dabartis-Ateitis), kuriame pašalinsite vaikystės nuoskaudą, paleisite emocijas, praeityje pakeisite pamatinį savo psichikos destrukcinį įsitikinimą, kuris kūrė didžiąją dalį jūsų gyvenimo nepalankių situacijų. Pasikeis jūsų emocijos/išgyvenimai praeities link, pagerės dabartinė būsena, kursis palankesnė ateitis. Naudosime simbolių, piešimo, vektorinę metodikas. Tikslas: iš giliausių jūsų pasąmonės sluoksnių išrauti “nevykėlis”, “nemylimas”, “nereikalingas” ir kitas automatines nuostatas, kurias gavote po psichotraumos.

PASKAITA: KAIP TAPTI IR JAUSTIS LAIMINGU?

Supažindinsiu su 6-iomis pagrindinėmis vertybėmis, kurios yra būtinos, norint jausti laimę visada, čia ir dabar. Paaiškinsiu, kaip šį jausmą išsiugdyti, ištobulinti. Suprasite, kodėl ne visada tai pavyksta. Pamatysite eigą, kaip eiti link to – kaip gi būti laimingu? Suvoksite, ko trūksta jums asmeniškai, norint jausti laimę visada. Tai įmanoma, tereikia žinoti, kaip veikia mūsų sąmonė su pasąmone kartu. Kaip veikia mūsų reakcijos, kaip jos įtakoja mūsų kasdienes emocijas. Laimė susideda iš kelių komponenentų. Neužtenka “tiesiog” išjausti. Šioje paskaitoje papasakosiu, kaip integruoti į savo emocijų spektrą tikrą Laimės jausmą. Be jokių – “tiesiog išjausk”, “tiesiog būk”, “tiesiog mėgaukis”.

❗ NAUDA ❗
➡️ Išjausite save patį. Išgrynsite tam tikrus jausmus ir jų kilmę. Pažvelgsite savo Laimės jausmui tiesiai į akis. Išgvildensite visus jos komponentus.
➡️ Gausite ryškių suvokimų.
➡️ Atrasite, kuriame Laimės pajautimo lygyje esate, ką daryti, kad pakilti aukščiau.

renginiai

NEUROPROGRAMAVIMAS TAVO MIESTE

privalumai

  • Suvokimas, jog Jūs ne vienišas su savo problemomis.
  • Galimybė pasimokyti iš kitų žmonių, stebėti virsmus, kitų reakcijas, atsakymus.
  • Jauki erdvė ir šilta atmosfera leidžia pasijusti laisviau.
  • Didesnė orientacija į teorinę dalį, vieną psichotechnologiją, jog galėtumėte susipažinti su integraliniu neuroprogramavimu.
  • Galimybė ne pilnai atsiverti, daugiau stebėti, jei yra noras neatvirauti, bet pamėginti suprasti savo problemų priežastis.

atsiliepimai

[RICH_REVIEWS_SNIPPET]
[RICH_REVIEWS_SHOW]
[RICH_REVIEWS_FORM]
google-site-verification=swAFGYqOyK-cV2YMKgrcVpBbU_qt8fvqDzho4lK2hRU