Kokios tavo mintys – toks ir gyvenimas!” “Mąstyk pozityviai ir formuosis pozityvios situacijos!“Vizualizuok ir turėsi.” Tavo mintys formuoja tavo gyvenimą. Tikriausiai šiuolaikiniame dvasinio gyvenimo kloduose tokių ir panašių frazių, straipsnių ir teorijų girdite pastoviai. Ar bandote? Ar padeda? Manau nedaugeliui tai iš tikrųjų padaro staigius ir teigiamus rezultatus. Daugelis metų metus “maudosi” dvasingumo ir psichologijos metodikose, vis bando, vis tobulėja, bet dažnai susiduria su tuo, jog tos teorijos tik skamba gražiai. Jos yra teisingos, tikrai teisingos. Tik vat neveikia pačios iš savęs. Šiame straipsnyje pateiksiu teorijas, kodėl tai neveikia ir ką daryti, kad pagaliau pradėtų.

Tikslo siekimas – turėsiu omenyje bet kokios srities norimą virsmą. Galbūt norime daugiau uždirbti, mažiau dirbti, susirasti antrą pusę, pakeisti savo negatyvią savybę, atsikratyti priklausomybės, pasiekti bendros gyvenimo gerovės ir t.t.

Visų pirma, puiku, kai žmogus daug skaito, domisi įvairiomis teorijomis. Tai suteikia kritinio mąstymo, didina sąmoningumą. Net jei ir maudotės tose dvasingumo teorijose jau daug metų, o į priekį žengėte palyginus ne tiek ir sparčiai – viskas gerai. Einate tokiu greičiu, kiek esate pasiruošęs.

 

Pasiruošimas

Taigi pirmas etapas arba kliūtis, kuri neleidžia teisingoms teorijoms paveikti mūsų – pasiruošimas. Ar tikrai esate pasiruošęs pasikeisti ir pakeisti? Atrodytų, o ko ne? Kaip galima nenorėti teigiamų pokyčių? Norėti – taip, bet visapusiškas pasiruošimas tai nėra noras. Trumpai, kas tas “Noriu teigiamų pokyčių?” Kai žmogus kažkiek yra nepatenkintas ar nusivylęs dabartine situacija/savimi/gyvenimu ir jis nori, kad kažkas pakistų. Jis duoda savo pasąmonei galimybę/ketinimą pokyčiams, o sąmonė generuoja norą.  Ir tai yra gerai, nes noras yra viena iš tikslo įgyvendinimo sudedamoji dalis. Bet kaip sakoma, vien tik noro nepakanka, sakoma ir veikt reikia. Bet dažnai net šie abu nepadeda. O kas tas pasiruošimas? Tai yra pamatinė prieš sisteminė bet kokio tikslo įgyvendinimo dalis. Tai pasąmonės būsena, kai ji suteikia atspirtį visiems tikslo siekimo etapams, taip pat ji įgalina energetinę, mentalinę aplinką, jog pasiekus tam tikrų pokyčių norimoje srityje, pasąmoninės programos negrąžins po kurio laiko vėl visko atgal. Ar esate tai pastebėję? Bandote vieną teoriją ir, atrodo wow (!), ji veikia, bet vėliau pastebite, jog viskas grįžo į pradinę padėtį ar kažkiek pasislinko atgal. Tai viskas dėl nepasiruošimo.. Pasąmonės būsenos, kai ji gali suteikti ir palikti ilgalaikį procesą su jo rezultatais. Negalvokite, jog pasąmonė kvaila ar kerštauja jums. Atvirkščiai – ji jus saugo. Jei nebūsite pasiruošęs pokyčiams – pokyčiai pridarys dar daugiau žalos. Tikriausiai teko girdėti apie loterijoje išloštus milijonus, kur žmonės išvaisto juos betiksliai ir dar savo turtą geba prarasti.. Jei jūsų drabužių dydis L, o bandote įlįsti į S/M dydį – jūs galite į jį šiaip taip tilpti, tačiau įsivaizduokite tokią būseną, kai tai ne jūsų siluetas, pasilenkus drabužis suplyš ir teks vėl rengtis savo L dydį. Kaip sakoma: “Kai mokinys pasiruošęs – atsiranda mokytojas”. Lygiai tas pats su pasąmone – ji pamatinė grandis, kuri saugo nuo apdegimo, nuo didesnių negatyvių padarinių.

 

Taigi, ar esate pasiruošę keistis?

 

Kaip žinoti, ar tikrai esate pasiruošęs?

Tai ne visada lengva suvokti pačiam, tačiau dažniausiai, jei dar nepasiekėte norimo – esate dar nepasiruošę tam.. Jei “reikalas” nors kiek pradėjo judėti į priekį – galimai suklumpate kituose tikslo įgyvendinimo etapuose. Apie juos kitą kartą.
Yra keletas klausimų, kurie gali padėti suprasti kiek esate pasiruošęs. Išvardinsiu tris pagrindinius, į kuriuos reiktų atsakyti ne taip/ne, o procentaliai, pvz.: tik 30% tikiu, kad tikslas pasiekiamas man. Ir mažiau galvokite, skaičiai turi išplaukti staigiai iš pasąmonės. Jei pradės maišytis protas – negausite realių atsakymų, jus tiesiog suklaidins.

 

Taigi:

 

– Tikiu, kad šis tikslas yra man pasiekiamas.
– Turiu reikiamų gebėjimų jam pasiekti.
–  Esu vertas pasiekti šio tikslo.

 

Kokie atsakymai? Ar visi buvo virš 70% ? Jei taip – jūs pasirengęs ir to pasiekimas rezonuos teigiamai su visa jūsų energetika. Jei bent vienas žemiau – tam tikra pasąmonės dalis jus saugo. Pastaruoju atveju reiktų ieškoti giluminių priežasčių, nuo ko būtent jus saugo, ko bijote, ar galbūt kuo dabartinė būsena palankiai, nei tikslo pasiekimas. Dažnai sergantys vėžiu jaučiasi tuo metu mylimi, kad jų gaili, jais rūpinasi, skiria dėmesį – jie pajunta žmonių tam tikrą šilumą. Pasąmonei to reikia ir ji net neketina jums suteikt pamatą pasveikti. Jai nėra skirtumo, kaip jus myli – ar ligos pagalba, ar tiesiog. Jei jūsų vidus trokšta dėmesio ir per gyvenimą kitaip nesugebėjo to gauti – gyvenimas suteikia ir ne itin palankias situacijas “meilei” gauti.

 

Jei gavote visus atsakymus virš 70% – kodėl šio tikslo dar nepasiekėte..? Gali būti jog užstrigote kituose tikslo siekimo etapuose.

 

Jei esate pasiruošęs pokyčiams – toliau seka suvokimo kam jum tas tikslas.. Laukite tęsinio 🙂

Individualios konsultacijos

Psichoterapinio neuroprogramavimo psichotechnologijos

google-site-verification=swAFGYqOyK-cV2YMKgrcVpBbU_qt8fvqDzho4lK2hRU