Kaip pasiekti tikslą? Dar tik pradedant mąstyti apie jo pasiekimą, reiktų įvertinti ar tikrai esate pasiruošę jį pasiekti pasąmonės lygyje? Apie tai galite paskaityti pirmoje straipsnio dalyje: Kaip pasiekti tikslą. I dalis.
Taigi, ar esate pasiruošę? Jei taip, einame toliau.

Tikslo tikslas

Tai ne šiaip tikslas, o įvertintas ilgalaike perspektyva. Ne uždirbti milijoną, bet kartu ką tas milijonas jums duos? Svarbu apsvarstyti, kokią būseną jums suteiks tikslo rezultatas. Jei norite  milijono – kam jis jums? Jausitės “kietas”, “galingas”? Ar norite leisti pinigus ir tiesiog mėgautis gyvenimu? Tikslo tikslas turi būti ir būsena. Taigi, kokios siekiate? Gauti milijoną ir pajausti laisvę? Gauti milijoną ir investuoti – jausti stabilumą? Sukurti verslą ir vadovauti? Paaukoti ir jaustis geru?

Tikslo formavimas nėra toks paprastas dalykas, kaip gali pasirodyti iš pradžių. Dažnai žmonės jį generuodami, iš tikro sugeneruoja tik tikslo ĮRANKĮ, kaip šiuo atveju būtų mano minėtas milijonas. Milijonas pajusti laisvę, galią, stabilumą ir pan. Tai yra Įrankis pasiekti Tikslą (būseną).

Kaip pasiekti tikslą

Principai

Kai jau turite savo Tikslo Tikslą – kokiais principais jis yra sukurtas? Ar bandyti milijoną pavogti? Apgaudinėti? Sąžiningai dirbti? Dirbti nuo 8 iki 18 ? Norite tik tikslo, ar jame yra integruoti kiti žmonės? Kas jums svarbiausia jo siekiant? Lengvumas? Sąžiningumas? Greitumas? Pagalba kitiems? Lipimas per galvą?

Svarbu nusistatyti kokiais principais vadovausitės jo siekiant. Aplamai, kokie jums svarbūs. Ar jums svarbu perduoti informaciją iš savęs? Ar parduoti? Ar suteikti? Ar gauti? Norite tiesiog sėdėti po palme, ar sėdėdamas po palme vesti paskaitą apie kokoso naudą?

Priėmimas

Priėmimas yra nuostabi vidinė būsena, be kurios sunkiai galite kažką produktyviai kurti. Priėmimas – suvokimas, jog viskas Yra Gerai. Net jei labai blogai – tai turi tam tikrą prasmę ir vis tiek viskas Yra Gerai.

Pirmiausiai reikia suvokti, jog su Jumis yra viskas gerai. Mylėti save, savo trūkumus, priimti išskirtinumus. Jūs esate toks, koks esate.

Taip pat reikia mokėti priimti kitus žmonės lygiai taip pat, kaip priimate save – tokiais, kokie jie yra. Be jokių bandymų pakeisti.

Mokėti priimti ir suvokti pasaulio dinamiką ir tobulėjimą. Net jei atrodo, jog pasaulyje vyksta itin žiaurūs dalykai – su pasauliu yra viskas ok. Viskas vyksta neveltui. Gal mes nesuprantame, kodėl taip vyksta, bet tai vyksta su tam tikra prasme. Su pasauliu viskas Yra Gerai.

Su Dievu, Kūrėju, Visata ar kitomis aukštesnėmis jėgomis taip pat viskas yra ok. Pasitikėkite. Galbūt sunku suvokti, kokią naudą gali atnešti karas, badas, žudymai, bet kiekvienas veiksmas turi gilią prasmę. Tvirtą istoriją. Šviesesnę ateitį. Priimkite VISĄ, kas yra aplinkui.

Taigi, su jumis yra viskas ok, su kitais žmonėmis taip pat viskas ok, su pasauliu viskas yra gerai, lygiai taip pat su Kūrėju ir Visata.

Viskas bus gerai pabaigoje, jei dar nėra gerai – reiškia čia dar ne pabaiga.

D.Moggach

Sinchronizacija

Kai gebėsite pasakyti Visur yra Viskas Gerai – tuomet jūs galėsite pajusti tą prasmę ir sinchronizuotis su aplinka. Juk suvokiame, kaip yra svarbu “susilieti” su bet kuo, siekiant produktyvumo. Norite būti milijonierius? Turite pradėti mąstyti, kaip milijonierius. Norite tapti direktoriumi? Turite išsiugdyti tokias savybes. Tai yra “įėjimas” į specialias vibracijas, kurios jus neša toliau toje srityje.

Turėdamas tik 10€ kišenėje sunkiai galite tapti finansų uždirbimo specialistu. Turėdamas antsvorį sunkiai galite būti geriausiu dietos specialistu. Turite susitapatinti su tokiu “įvaizdžiu“, kokiu norite tapti. Norite būti laimingas? Tada turite suvokti, kas jums yra laimė (apie tai plačiau rašiau delfi staipsnyje). Norite peršokti iš pirmos klasės į penktą? Turite mokytis penktos klasės kursą.

Taigi, su kuo jums reikia sinchronizuotis? Kokioje aplinkoje būti? Kokiu būti? Kada būti? Su kuo bendrauti? Kokiomis temomis kalbėtis, domėtis? Nepamirškite, jog sinchronizuotis reikia su savimi, kitais žmonėmis, pasauliu ir Visata.

Informacija ir technika

Kai suvoksite su kuo turite susitapatinti – ieškokite būtent tokios informacijos. Žinios, patirtys, patarimai – nauja Informacija yra būtina, norint pereiti iš pirmos klasės į penktą. Reikia mokytis. Informacija yra galingas ginklas. Pasinaudokite. Gingluokitės ja.

Kai apsiginkluosite informacija – galite lengvai sukurti strategiją, planą, kaip siekti savo tikslo. Čia jau įsijungia protas, analizės, intelektas. Jei norite mėgautis buitimi gavę milijoną – išmokote mąstyti kaip milijonierius, prikaupėte daugybę informacijos, kaip juo tapti – visa info kaip kas kur kada – puikiausiai galite sukurti savo Tikslo Įgyvendinimo Planą.

Gebėjimai

Pabaigai, žinoma, reiktų įvertinti, kokie gi tavo stipriausi gebėjimai? Ką darydamas gali lengviausiai gauti milijoną (sukurti įrankį) savo Tikslui pasiekti? Čia svarbu visi punktai išvardinti aukščiau, nes jai myli ir priimi save – tikrai turi gerai žinoti savo stipriausias jėgas. Jei priimi ir išjauti kitus žmones – tau puikiai seksis komunikuoti ir siekti savo, nekenkiant kitiems. Jei jauti pasaulį – šauniai jam padėsi darydamas gera Žmonijai. Jei susiliejęs su Visata – tavo galimybės tokios pat beribės, kaip pati Visata..

Kai pajausi save – pajausi kitus. Kai pajausi kitus – pajausi pasaulį. Kai pajausi pasaulį – pajausi Kuriančią Visatos energiją.

SVARBU! Turite išlaikyti seką. Jei pradėsite pradžioje rinkti informaciją – vėliau suprasite,kad visai ne tokią rinkote. Pirmiausiai – Tikslo Tikslas, vėliau principai ir t.t. Išlaikykite seką. Tai svarbu, tai atneša produktyvumą ir efektyvumą.

Perprogramuokite save! Būkite savo gyvenimo šeimininkas! Kurkite gyvenimą pats.
Galite registruotis neuroprogramavimo ASMENINEI SESIJAI, arba jungtis prie GRUPINIŲ UŽSIĖMIMŲ.

google-site-verification=swAFGYqOyK-cV2YMKgrcVpBbU_qt8fvqDzho4lK2hRU