Kas yra neuroprogramavimas?

Neuro – smegenų, nervinių ląstelių, program – programavimas.

Žmogus yra sistema. Holistinė sistema, veikianti pagal tam tikras programas. Galite sulyginti tai su kompiuteriu. Kompiuteris turi daug komponentų, dalių, priedų. Kad jie veiktų – reikalingos programos. Kad pats kompiuteris veiktų – pagrindinės operacinės sistemos. Lygiai tas pats su žmogumi. Jis turi pasąmonę, kurioje yra pamatinė operacinė sistema. Iš jos išplaukia kitos smulkios programos. Blogai veikia operacinė sistema, virusai? Visi komponentai taip pat pradės prastai veikt. Blogai veikia žmogaus psichika, destrukcinės programos – tai kaip virusai kompiuteryje, gadina viską. Išeitis yra – perrašome operacinę sistemą. Žmoguje – pasąmonėje veikiančias programas, nuostatas, įsitikinimus, keičiame požiūro suvokimą ir priėmimą. Žmogus gali tai padaryti ir pats, jei tik tinkamai suvoks, reaguos, dirbs su savimi. Norite greitesnio virsmo? Tuomet jums padės būtent neuroprogramavimas.

Kiekviena stipri emocija, gilus išgyvenimas, ypač vaikystėje, sukuria mūsų pasąmonėje būtent tas programas, kurios vėliau automatiškai veikia visą gyvenimą. Jei mes jų nekeičiame. Jei mes nesuvokiame, kodėl ir kokios jos yra. Jei nesuprantame, pvz.: jog nepasitikėjimas savimi – iš tėvų nemeilės, perfekcionizmas – tėvų dėmėsio trūkumo ir pan. Na gerai, suvokiate tai, suprantate – o kas toliau? Ar vyksta pokyčiai giluminiuose jūsų pasąmonės sluoksniuose? Pas kai kuriuos taip, pas kai kuriuose ne. Jei esi vienas iš tų NE, kuriam nusibodo dvasingumo ir motyvacinės teorijos, kurios neduoda tokių rezultatatų, kaip tikitės – tuomet laikas pradėti dirbti su savo pamatine “operacine sistema”.

Kaip vyksta?

Specialių metodų sistema:

 • Psichologiniai pratimai
 • Unikalios psichotechnologijos
 • Vizualizacijos, simboliai, tikri pajautimai, emocijos, išjautimai ir viso to naujo integracija į jūsų pasąmonę
 • Psichoterapiniai klausimai
 • Atsakymų sintezė, analizavimas
 • Pratimų pagalba pasąmonės kalbos atkodavimas

Nauda

 • Gebėjimas susikalbėti su savo pasąmone
 • Gebėjimas rasti giliausias problemų priežastis
 • Pakeisti ilgai užsistovėjusias nuostatas ne proto, o pasąmonės lygyje
 • Greita psichokorekcija
 • Iškart jaučiami teigiami rezultatai
 • Gilesnis savęs suvokimas
 • Problemų priežasties aiškus suvokimas ir pašalinimas

Neuroprogramavimo sesija

Kiekvieną iš mūsų veikia tiek teigiamos, tiek neigiamos programos. Esmė nėra kažko atsisakyti, pasilikti, teisti ar manyti, jog viskas, kas mums buvo suteikta vaikystėje turi tiek daug negatyvių rezultatų. Esmė – GEBĖTI TAI PAKEISTI. GREITAI. Ne per 10 metų savianalizės paieškų, bet tikrai greitai. Mėnesis, du, trys. Ko jums reikia? Ateiti į konsultaciją ir tiesiog atsipalaiduoti, būti atviram jos metu. Aš esu tas tarpininkas, kuris gali padėti atkoduoti Jūsų pasąmonės, sąmonės kalbas. Esu ne tik specialistė “ant popieriaus“, turinti sertifikatą, tačiau turiu asmeninių savybių, kurios moka žmones suprasti, pajausti, jei atvirai – dažną matau kiaurai. Taigi, kodėl neuroprogramavimas gali pakeisti tavo gyvenimą? Tai unikalus metodas, kuris dirba su pamatinėmis žmogaus problemų priežastimis, su pačia svarbiausia “operacine sistema“, esančia pasąmonėje. Tai realūs virsmai jūsų psichikoje. Kokių tik norite ir esate pasiruošę priimti. Apie pasiruošimą – straipsnis ČIA.

Žmogus  yra sistema, o kiekviena sistema turi galimybę tobulėti, esmė – suvokti sistemos veikimo principą, tikslą, panaudojimo galimybes/savybes.

Perprogramuokite save! Būkite savo gyvenimo šeimininkas! Kurkite gyvenimą pats.

Galite registuotis ASMENINEI SESIJAI, arba jungtis prie GRUPINIŲ UŽSIĖMIMŲ.

Individualios konsultacijos

Psichoterapinio neuroprogramavimo psichotechnologijos

google-site-verification=swAFGYqOyK-cV2YMKgrcVpBbU_qt8fvqDzho4lK2hRU