Sunku būti savimi, žmonės nežino ko nori. Tai problema. Visuotinė problema. Dažniausiai visos pagrindinės mūsų problemų priežastys slypi vaikystėje. Šiandien norėčiau pasidalinti, kaip atpažinti vieną iš jų. Taigi, koks tavo psichotipas, gautas vaikystėje?

 

Dažniausiai kai žmogui yra 6-12 mėn gimsta dirbtinė jo esybė (tai, ką jis jaučia) ir dirbtinis “Manęs archetipas” (ko jis siekia, tai jausdamas). Kūdikio pasąmonėje gimsta dalis, kaip sprendimas, kaip žmogus gyvens likusį gyvenimą. Kokia jo psichologinė vertybė bus. Tai galima pavadinti tam tikru psichotipu. Atrodytų ką tas kūdikis supranta ir jaučia, bet esmė, kad visos žmogaus pasąmonės programos daugiasiai “užsifiksuoja” būtent kūdikystėje, nes tuomet dar neveikia protas, veikia begaliniai pasąmonės klodai ir turi gimti sąmonė. Sąmonė – pasąmonėje įsitvirtinusių programų veikimo mechanizmas. Jaučiamės nemyli – norima viską daryti, jog būtume mylimi ir “būti nemylimu” tampa norma pasąmonėje. Kenčiame smurtą – smurtas pasąmonėje tampa norma, sąmonė stengiasi kurti jėgą ir galią.

Nustatymas

Kad nustatyti dirbtinę savo esybę, kuris parodys, koks psichotipas – reiktų atsakyti sau į klausimą:

“KAS JUMS YRA BAISIAUSIA, KAS GALI JUMS NUTIKTI GYVENIME?”

Skausmas? O kas būtent pačiame skausme baisu? Kas jums baisiausia, kai skauda? Jaučiatės neadekvatus? Nedarbingas? Neegzistuojantis?

Mirtis? O kas tokio baisaus mirtyje? Tamsa? Negalėsite veikti? Dirbti ? Vienišumas? Neegzistavimas?

Artimo neketis? Kas tame yra baisaus? Jo nematyti, nejausti jo šilumos. O kas tame baisaus? Vienišumo jausmas? O gal jausmas, jog negalėjote sukontroliuoti įvykių? O kas baisaus, kai negalite sukontroliuoti įvykių? Pati kontrolė, ar bejėgiškumas?

Klausiant KELIS KARTUS į savo atsakymą, “O kas baisu tame?” “O kas baisu tame?” “O kas baisu tame?” galite rasti giluminį atsakymą, koks jūsų psichotipas.

 

Dirbtinė esybė – “Manęs archetipas”

 1. Aš netobulas – turiu tapt tobulu. Perfekcionistas.
 2. Aš šiukšlė – turiu pasauliu parodyti, kad aš svarbi. Susireikšminimas.
 3. Aš niekam tikęs – turiu visko pasiekti. Puikus darbuotojas.
 4. Aš neadekvatus – įrodyti nori, jog adekvatus visur ir visada. Aš adekvatus.
 5. Aš neegzistuoju – turiu įrodyt, kad egzistuoju visur ir visada. Aš visur.
 6. Aš vienišas – turiu santykius kurti, įrodyti, kad ne vienas. Aš ne vienišas.
 7. Aš nepakankamas – turiu irodyti savo pilnavertiškumą visur. Aš pilnavertiškas.
 8. Aš bejėgis – turiu įrodyti savo galią ir jėgą. Aš galingas.
 9. Manęs niekas nemyli – turiu padaryti taip, kad mane visi mylėtų. Mane visi myli.
 10. Aš išprotėjęs – turiu būt protingas ir sveikas. Aš normalus.
 11. Aš nejaučiu palaikymo ir apsaugos – turiu sukurti sau apsaugą, pagalbą sau pačiam visur ir visada. Aš saugus.
 12. Nekontroliuoju savęs – turiu kontroliuot kitus, kad suprasti, jog kontroliuoju save. Dažnai tampa užkietėję vadovai, mėgstantys reguliuoti. Tik aš viską kontroliuoju.

Tai yra sąmonės apribojimas ir tam tikra ribojanti programa pasąmonėje. Pagrindinė “kas baisaus gali  nutikti” baimė parodo pamatinę, vedančią jus gyvenimu programą. Jei nagrinėti atskiras sritis, pvz.:

“KAS JUMS YRA BAISIAUSIA, KAS GALI JUMS NUTIKTI MEILĖJE?”

“KAS JUMS YRA BAISIAUSIA, KAS GALI JUMS NUTIKTI DARBINĖJE VEIKLOJE?”

“KAS JUMS YRA BAISIAUSIA, KAS GALI JUMS NUTIKTI PINIGŲ ASPEKTU?”

“KAS JUMS YRA BAISIAUSIA, KAS GALI JUMS NUTIKTI SANTYKYJE SU KITAIS ŽMONĖMIS?”

“KAS JUMSYRA BAISIAUSIA, KAS GALI JUMS NUTIKTI SVEIKATOS ASPEKTU?”

 

Galite surasti atskirose srityse, kokie psichotipai veikia.

Pagal S.V. Kovalev metodiką

 

Kaip dirbtinę paversti tikra? Reikia dirbti su jūsų vaikyste, keisti ten nuostatas, programas ir integruoti visą tai jūsų gyvenimo eigą. Trumpai tariant:

 1. Grįžkite mintimis į kūdikystę, vaikystę, nuraminkite save ten, suteikite gerų emocijų. Pasikalbėkite dėl savo psichotipo.
 2. Pasikalbėkite su savo tėvais, parodykite jiems, jog jie galbūt klydo, tačiau padėkokite už rūpestį ir pastangas, juk jie linkėjo tik gero.
 3. Suvokite ten, kūdikystėje, kokią pamoką iš viso to gavote? Ką pozytivaus išmokote? Išsineškite iš vaikystės dėl šio aspekto tik gerus, šiltus prisiminimus. Suteikite prasmę šiai nuostatai, kuri turi virsti į Tikrąjį Jūs, ne vaidinti ir gauti dirbtinių jausmų, pasiekimų, veiksmų.

Kviečiu atvykti integralinio neuroprogravimo konsultaciją, kurios metu naudojant specialias psichotechnologijas ir pratimus išgryninsime jūsų Psichotipą, dirbsime su kūdikyste, keisime ten programas. Pašalinsite savo dirbtinę esybę, atsiras vietos Tikram Jūs, su tikrais veiksmais, kuriuos veiksite dėl Tikrojo savęs. Gebėsite geriau ir giliau pajausti ne tik save, bet ir aplink supantį pasaulį. Daugiau apie paslaugas.

Esu Sergej Viktorovič Kovalev (Ковалев Сергей Викторович) inovacinių psichotechnologijų instituto studentė, integralinio neuroprogramavimo praktikė, astropsichologė, numerologė. Psichoterapijos pagalba padedu Žmonėms kurti savo gyvenimo gerovę. Suteikiu reikiamas žinias ir strategiją, kaip pasiekti savo tikslus, laimę, sėkmę, vidinę ramybę.

Užklausa dėl asmeninių, grupinių konsultacijų – info@sdirbtuves.lt

google-site-verification=swAFGYqOyK-cV2YMKgrcVpBbU_qt8fvqDzho4lK2hRU