Afirmacija

Pasitikėjimas savimi: veiksminga technika. Ar žinote tokią? Dauguma žinote, kad yra AFIRMACIJA – pozityvių minčių išsakymas apie tai, ko mes norime, tarsi mūsų noras jau išsipildęs. Ko gero labiausiai paplitusios ir visuotinai naudojamos afirmacijos yra “Viskas yra ir bus gerai”, “Aš galiu”, “ Man pasiseks”. Pavyzdžiui, stovime prieš veidrodį (nebūtinai) ir kartojame: “Kokia Aš graži, turtinga, protinga, išmintinga, laiminga, turiu nuostabią šeimą”. Jos gali būti vos vieno trumpo sakinio ilgumo, o gali susidaryti ir iš kelių ar net keliolikos sakinių. Kadangi mūsų pasąmonė yra labai jautri ir imli jausmingai, vaizdingai bei dažnai kartojamiems žodžiams, galima sakyti, kad šie pozityvūs teiginiai yra tam tikros rūšies teigiamos programos, kurias įdiegiame ir paleidžiame veikti savo pasąmonėje, sąlygojančioje mūsų tolimesnius pokyčius. Ir žinoma, teigiama, jog keli kartai afirmacijų pakartojimų realių rezultatų neduoda. Geriausiai tai daryti vienumoje, ramybėje.. Trumpai tariant, keletą mėnesių bandykite save įtikinti, koks jūs nuostabus, gražus, o jei dar trumpiau SĖDINT norite, kad jūsų gyvenimas PASIKEISTŲ.. ? Ar tikrai tuo tikite?

Ar tikrai veikia..?

Turiu jus nuvilti, kad šis pratimas veikia labai TRUMPALAIKIAI.. Kodėl? Todėl, kad proto ir sąmonės taip lengvai neapgausite.. Jie iškart pradės viduje spurdėti, nes jie nesutinka su jūsų išsakytais teiginiais, jie jaučia MELĄ! O Jūs, ar mėgstate melą? Tikriausiai ne.. Kaip reaguojate į melą? Atsiranda vidinis konfliktas: “Aš graži? Nesąmonė! Aš baisi!”. “Turtinga? Nejuokink.. Net ant norimų batų neturiu, vaiko būrelio.. Aš vargšė!” “Nuostabi šeima? Išprotėjai visai.. Su tokiu netikusiu vyru ir išpuikusiu vaiku! Kokia harmonija.. vien tik stresas ir kančia”. Po tokio vidinio konflikto ilgalaikių teigiamų rezultatų nebus. 

Sprendimas

Jis yra. Su protu ir sąmone reikia dirbti KLAUSIMAIS! Kad jis jų ieškotų pats ir pats jais tikėtų.  O dabar sau pasakykite šį sakinį:”Koks Aš gražus, turtingas, protingas, išmintingas, laimingas, turiu nuostabią šeimą”.  O dabar užduokite sau šiuos klausimus: 

KUO aš esu gražus?

KUO aš esu turtingas ir protingas?

KUR slypi mano išmintis ir laimė?

KUO mano šeima yra nuostabi ir ypatinga? 

Koks jaumas kai užduodate sau tokius klausimus? Skirtumą jaučiate? Jokie “Aš nuostabi” žodžiai to nepakeis, kai protas iškart suras ir įtvirtins sąmonėje KUO esate graži, KUR slypi jūsų išmintis. 

Kitas variantas

Vidinis išjautimas tų žodžių, kuriuos sakote, kad esate graži ir pan. Šiame pratime turi susilieti trys sritys:

  • MINTIS
  • ŽODIS
  • JAUSMAS/EMOCIJA

Išjautimas privalo būti:

  • TIKRAS
  • GILUS
  • VIDINIS
  • NENUTRŪKSTAMAS

Tai sugeba tikrai ne kiekvienas ir jei galvojate, kad jūs tikrai taip galite, tiesiog pasakyti, kad esate turtinga (nors prieš 10min taip nesijautėte) ir iškart pasijusti tikrai turtinga – pagalvokite dar kartą ar tikrai savęs neapgaudinėjate..?

Ši technika skatinti pasitikėjimą savimi tikrai veiksminga, išmėginkite! Pasitikėjimas savimi: veiksminga technika.

Jei nepavyksta ištrūkti iš destruktyvių nuostatų ir įsitikinimų – kviečiu į integralinio neuroprogramavimo sesijas.

google-site-verification=swAFGYqOyK-cV2YMKgrcVpBbU_qt8fvqDzho4lK2hRU